Background

Hakkızmızda


Antik Tente ; çalışanı ile kaliteli hizmet anlayışını, yenilikçi düşünceyi ve müşteri odaklı yaklaşımını bir araya getirerek grup sinerjisi yaratmaktadır.. Tente İzmir, Storbox tente, Kasetli Tente, Şeffaf Stor tente, All Seasons tente serisi, Kış Bahçesi tentesi, Dekoratif Tente, Art Klasik tente, Maxibox Plus tente, Sunline Pencere Tentesi, Summer House ve T Model Tente koleksiyonları dahilinde, açılır kapanır pergola sistemleri, katlanır raylı tente, açılır kapanır tavan sistemleri, üstün mekanik aksamlar, runcover ve waterblock aplikasyonları ile birçok tente sisteminde faaliyet göstermektedir. Rekabet koşulları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazı olmayı ilke edinerek farklılık yaratmayı amaçlayan, İş ortamının getirdiği dayanışma va paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan, Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı, Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği, Uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan, bir kurumda çalışmak isteyenler için Tente İzmir doğru adres demektir.

VİZYON Azami müşteri memnuniyeti sağlayarak, onlara kaliteli, değerli, beklentilerin ötesinde bir hizmet sunmak. Hizmet sonrası, sürekli yanlarında olarak işveren ve müşteri sadakatini sağlamak. Kurumsal gelişimini sürdürerek yurt içinde lider, uluslararası pazarda rekabet edebilme yeteneğini geliştirmek yoluyla aranılır olmak. Çalışanlarımızın nitelik ve yeteneklerini geliştirmek. Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davranmak.

MİSYON Misyonumuz, titizlikle inşa ettiğimiz bu geçmişin verdiği güvenle büyüyerek yolumuza devam etmek faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda beş duyuya hitap eden güzellikler, fonksiyonellik, yenilik ve çevreye uyumunun özenli kompozisyonlarını yaratmaktır. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,


KALİTELİ İŞÇİLİK

%100 MEMNUNİYET

TAM ZAMANINDA

GÜVENLİ