Background

KÖRÜKLÜ TENTE


KÖRÜKLÜ TENTE ÖZELLİKLERİ

Uzun yıllardır hayatımızda olan tente ürünlerinin şüphesiz ki en nostaljik ürünü olan ve modern şekilleri ile de günümüzde de çok fazla tercih edilen körüklü tente sistemlerinin tamamını ve her çeşidini firma olarak üretmekteyiz. Firmamız yılların tecrübesi ile tente ve branda konusunda hizmet vermektedir. Tentehane olarak her zaman yenilikçi bir çizgiye sahibiz. Her zaman daha güzel, daha kullanışlı ve daha sağlam ürünleri nasıl üretiriz bu çalışmanın içerisindeyiz. Çalışmalarımıza her zaman yenisini ekleyerek müşterilerimize üstün hizmet anlayışı sergilemeye çalışmaktayız. Geniş müşteri portföyü ile hizmet vermekteyiz. Üstün teknoloji makine ve işinde uzman ekip ile hizmet alanında en iyilerinden biri olmaktayız.

Körüklü tente nedir?

Çok nostaljik olan körüklü tente sistemi, eski zamanlarda özellikle mahalle bakkalı önünde görmeye alıştığımız tente sistemidir. Hatta son zamanlarda balkon ya da pencere işyerinde de gördüğümüz körüklü tente sistemi daha uzun yıllar hayatımızda olacak bir sisteme benzemektedir. Bu tente üzerindeki brandanın seçimi ve tentenin modeli halkında çizim yapılabilmekte ve yapılan çizim doğrultusunda üretim yapmaktayız.

Körüklü tente nasıl yapılır?

Uzun yıllar gözümüzün görmeye alıştığı körüklü tente sistemi açılır ve kapanır bir sisteme sahiptir. Sistem olarak yarım ay şeklinde yukarı ve aşşağı hareket eden sistem kolay bozulabilen bir sistem değildir. Demir ya da alüminyum ayaklar ile yelpaze şeklinde çalışan bu körüklü tentelerin elektronik değil de mekanik aksam ile çalıştığı için kolay bozulan nir yapıya sahip değildirler. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sistemin de her türlü renk ve model ile üretimimiz firmamız İzmir Tentehane tarafından yapılmaktadır.

interior
interior
interior
interior